TURVALISUS

1. Kõik annetused kantakse otse Sihtasutus Raudvara arvele. Rahalisi ühekordseid annetusi saab annetuskeskkonnas teha läbi pangalinkide.

2. Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID, PIN-kalkulaatori või paroolikaardiga.

3. Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.

PRIVAATSUS

1. Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.

2. Kuna annetus läheb otse Sihtasutus Raudvara kontole, näeb sihtasutus oma kontol annetaja nime ja annetuse mahtu.

3. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsus reeglitega ja neid ei avaldata kolmandatele osapooltele.

4. Annetustehinguga seotud süsteemiteated saadab süsteem automaatselt annetaja poolt sisestatud e-posti aadressile.

5. Sihtasutus Raudvara on kantud MTA poolt tulumaksusoodustustega ühingute nimekirja. Seega on võimalik tuludeklaratsiooni tehes annetatud summalt tulumaks tagasi saada.

6.  Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab annetuskeskkond küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja saaks keskkonda sisse logida ja erinevate tema poolt tehtud valikute meelespidamiseks. Lisaks sellele kasutab küpsiseid Google Analytics anonüümse veebikülastuse statistika kogumiseks.